klimatyzacja - Serwis samochodowy Auto Edmar

Firma przyjazna marce
Auto Edmar M. Lenard E.Sztuce vel Stuzmania Sp.j.
21-040 Lublin
ul. Inżynierska 8J
tel/faks: 81 749 86 10
email: serwis@autoedmar.pl
NIP 946-257-45-04
Regon 060452729

Serwis czynny: Poniedziałek - Piątek
od godziny 8.00 do godziny 17.00
Przejdź do treści

Firma Auto Edmar zajmuje się również serwisem klimatyzacji. Posiadamy profesjonalne urządzenie do przeprowadzenia pełnej obsługi serwisowej każdej klimatyzacji zarówno w samochodach osobowych jak i w samochodach typu BUS. Wiemy,w razie potrzeby usprawnić dany układ który z jakiejś przyczyny przestał działać a w samochodzie zrobiło się nagle duszno i piekielnie gorąco. Zajmujemy się nie tylko obsługa i naprawa ale również podejmujemy sie regeneracji podzespołów klimatyzacji i miedzy innymi sprężarek które są bardzo drogimiczęściamidlatego zawsze staramy się je odratować. Często problemem jest po prostu nieszczelność układu, wtedy nasi pracownicy mogą pomoc Państwu zlokalizować źródło ulatniania się gazu przy użyciu specjalnej aparatury opracowanej do wykrycia wszelkich nieszczelności. Posiadamy również specjalistyczny sprzęt odgrzybiania i odkażania układu klimatyzacji.

Naszym atutem jest fakt przeprowadzenia wszelkich czynności serwisowych z zachowaniem odpowiedniej ilości czasu, jaki niezbędny jest do właściwej obsługi serwisowej układu klimatyzacji. W naszej firmie, próżnia będzie wykonywana od 25 do 35 minut a nie tak jak w wielu firmach – 5 minut – i następny, a odkażanie wnętrza samochodu będzie trwało tyle czasu ile jest potrzebne, aby czynność ta przyniosła
oczekiwany efekt.

Kolejnym naszym atutem
jest rozliczenie czynnika, który został „odciągnięty” z Państwa samochodu z układu klimatyzacji. U nas, zapłacicie TYLKO za ilość czynnika, która jest różnicą pomiędzy stanem wymaganym a ilością odebranego czynnika.

Jak to się ma w praktyce?
Dla przykładu: Zakładamy, że w Państwa samochodzie było 210 gram czynnika chłodzącego. Producent samochodu zakłada, że do sprawnego działania klimatyzacji ilość czynnika powinna być równa 500 gram. Uzupełniamy Państwa układ klimatyzacji o 290 gram czynnika a koszt dla Państwa to: 80 pln – czynności serwisowe + 60 pln (300 gram czynnika po 20 pln za każde rozpoczęte 100 gram) =140 pln.
Dla potwierdzenia wykonania czynności serwisowych, po zakończeniu obsługi otrzymacie Państwo wydruk, na którym będzie szczegółowo opisane, co zostało zrobione, w jakim czasie, ile odebraliśmy czynnika a ile go uzupełniliśmy, ile czasu była robiona próżnia i ile oleju zostało uzupełnione w układzie. Otrzymacie Państwo bardzo szczegółowy raport...Cennik obsługi klimatyzacji:

  • Czynności serwisowe – 80 pln

  • Uzupełnienie klimatyzacji – 20 pln za każde rozpoczęte 100 gram czynnika.

  • Sprawdzenie szczelności w trakcie obsługi serwisowej klimatyzacji - GRATIS

  • Naolejenie układu klimatyzacji - GRATIS

  • Odgrzybianie parownika i kanałów nawiewowych (chemiczne)– 80 pln

  • Odkażanie wnętrza pojazdu, tapicerki, siedzeń, podsufitki (chemiczne) - 100 pln

  • Stawka za naprawy i wymianę podzespołów według obowiązującego cennika za roboczo godzinę.


Strona główna


Wróć do spisu treści
----- Strona glowna ----- podstrony