serwis_opon - Serwis samochodowy Auto Edmar

Firma przyjazna marce
Auto Edmar M. Lenard E.Sztuce vel Stuzmania Sp.j.
21-040 Lublin
ul. Inżynierska 8J
tel/faks: 81 749 86 10
email: serwis@autoedmar.pl
NIP 946-257-45-04
Regon 060452729

Serwis czynny: Poniedziałek - Piątek
od godziny 8.00 do godziny 17.00
Przejdź do treści

Od kilku lat to właśnie serwis i kontrola opon stały się dla Polaków podstawową domena pokonywania bezpiecznie każdej trasy. Usługi te zrównały nas przy tym ze standardami innych krajówEuropy dzięki którym rozgraniczone zostały na zawszesezony zimowe i letnie w motoryzacji dla naszego bezpieczeństwa. Posiadamy sprzęt, który pozwala nam na szybkie i sprawne działanie, tak wiec nie trzeba długo czekać na odbiór samochodu, a w naszej poczekalni można w tym czasie przejrzeć codzienna prasę lub tez napić się cieplej kawy.

Nasza oferta
jest jak zawsze w dobrej cenie:

  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi stalowe - od 50pln

  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi aluminiowe – od 70pln

  • Wyważenie bez montażu felgi stalowe/felgi aluminiowe - od 30pln/50pln

  • Naprawa opony – od 20 pln


Jeśli masz jakieś pytania odnośnie oferty lub wyceny nowych opon dla Twojego pojazdu, zadzwoń a nasi pracownicy pomogą Tobie dobrać odpowiedni towar za rozsądna cenę.

Stan opon to jeden z ważniejszych czynników wpływających na nasze bezpieczeństwo, stanowią bowiem jedyny bezpośredni kontakt naszego samochodu z nawierzchnią.W naszej ofercie posiadamy duży wybór opon i felg wszystkich producentów, a na zamówienie sprowadzamy opony które nie są w aktualnej ofercie. Nasi doradcy dobiorą opony dostosowane do Państwa budżetu i wymagań technicznych samochodu.

Szerokość opony wyrażana jest w mm lub calach i mierzona między zewnętrznymi stronami ścian bocznych.Profil - współczynnik kształtu jest to procentowy stosunek wysokości przekroju do jego szerokości.Konstrukcja informuje o tym, w jaki sposób opona została wyprodukowana.Średnica koła to szerokość obręczy, na jakiej może być montowana opona.Indeks nośności wyraża maksymalne obciążenie w kg, które może być przeniesione przez prawidłowo napompowaną oponę.Indeks prędkości to maksymalna prędkość, z jaką może jechać samochód na danej oponie. Indeksy prędkości kształtują się w następujący sposób:Bieżnik jest częścią opony stykającą się z podłożem. Na bieżnik składają się rowki, dołki, żebra, lamelki. Wklęsła część bieżnika opony (wzór, kształt i wielkość rowków) wpływa na efektywność hamowania oraz kierowalność opony, głębokość rowków natomiast na poziom hałasu emitowanego w trakcie ruchu pojazdu. Każdy element składający się na bieżnik ma ogromne znaczenie, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej opony z najlepszym bieżnikiem.

Indeks prędkości

indeks

K

L

M

N

P

Q

R

S

T

H

V

W

Y

ZR

Maks. km/h

110

120

130

140

150

160

170

180

190

210

240

270

300

240

Weryfikator ciśnienia w oponach.

Jeśli widzicie Państwo błąd na naszej stronie, prosimy o poiformowanie nas o tym.
Wróć do spisu treści
----- Strona glowna ----- podstrony